Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ sheet metal joints ] αγώνας 71 προϊόντα.
Άσπρο βιομηχανικό ράφι σωλήνων, συστήματα αποθήκευσης σωλήνων εργαστηρίων με τον αδύνατο σωλήνα
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Διάμετρος: | 28mm |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, διαδρομή κυλίνδρων |
Ντυμένος PE FIFO αποθήκευσης ραφιών κίτρινος αδύνατος βασανισμός κυλίνδρων παλετών σωλήνων βαρέων καθηκόντων
| Χρώμα: | κίτρινο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 28mm |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, διαδρομή κυλίνδρων |
Πολυ στιλπνή επιφάνεια σωλήνων χάλυβα χρώματος ντυμένη πλαστικό γύρω από τη μορφή για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Επαγγελματικός ντυμένος πλαστικό σωλήνας αντιδιαβρωτικό όμορφο Apparence χάλυβα
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αδύνατος σωλήνας 28mm σωλήνων αντι Corrossion εύκαμπτος υλικό Dia spcc-HR+PE
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αδύνατη συνέλευση σωλήνων κάρρων ώθησης εργαλείων χειρός με την αντιστατική κολλώντας επιτροπή
| Υλικό: | Αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| Διάμετρος του σωλήνα: | 28mm |
| thinckness του σωλήνα: | 0.8mm2.0mm |
Βαρέων καθηκόντων βιομηχανικό Handpush Tote καροτσάκι σωλήνων κάρρων άσπρο αδύνατο
| certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Χρήση: | εργαστήριο, λογιστικό |
| Διάμετρος του σωλήνα: | 28mm |
Πολυ - αδύνατος πάγκος εργασίας διαδρομής επιτραπέζιων κυλίνδρων γραμμών παραγωγής λειτουργίας
| εφαρμογή: | συνεργείο |
|---|---|
| Λειτουργία: | Μεταβίβαση των εξαρτημάτων |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, διαδρομή κυλίνδρων, ενώσεις, ανεμιστήρας |
cold-rolled διάμετροι αδύνατος σωλήνας 28mm για το λογιστικό σύστημα βασανισμού
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Ο εύκαμπτος ντυμένος σωλήνας σωλήνων χάλυβα αδύνατος για συγκεντρώνει τα ράφια αποθήκευσης εργαστηρίων
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |

