Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ sheet metal joints ] αγώνας 71 προϊόντα.
Ενώσεις μετάλλων φύλλων Galvinized, ενωμένες στενά κρύο ενώσεις σωλήνων μετάλλων για τον πίνακα εργασίας
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Το μέταλλο φύλλων ψυχρής έλασης ενώνει το χάλυβα τοποθετώντας το κοινό μπλε άσπρο χρώμα υποστηριγμάτων
| Υλικό: | ψυχρής έλασης από χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε-λευκό |
| Μέγεθος: | 41*40*35mm |
Επιχρωμίωση HJ-11 Συνδέσεις Λαμαρίνας Μεταλλικού Σωλήνα Σύνδεσης Σφιγκτήρα Σωλήνα σε 2.3mm Πάχος για Σύστημα Ραφιών Lean Pipe
| Όνομα προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 110 γραμμάρια |
Ενώσεις μετάλλων φύλλων διαδρομής κυλίνδρων, ενωμένο στενά μέγεθος πελατών ενώσεων σωλήνων μετάλλων κρύο
| εφαρμογή: | Διαδρομή κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο και PU |
| Πλεονέκτημα: | μακροπρόθεσμη χρήση |
Το μικρό μέγεθος ανέμιξε τους συνδετήρες μετάλλων φύλλων μεταξύ της διαδρομής κυλίνδρων και του αδύνατου σωλήνα
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Ολίσθησης κυλίνδρων διαδρομής ελαφρύς αντιστατικός χρώματος μετάλλων κοινός κίτρινος
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Τύπος ISO9001 Certifcation επέκτασης υλικού μετάλλων φύλλων συστημάτων ραφιών σωλήνων
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Γλιστρώντας συνδετήρες μετάλλων φύλλων διαδρομής υλικού/κυλίνδρων διαδρομής συστημάτων ραφιών
| Υλικό: | ψυχρής έλασης από χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε-λευκό |
| Μέγεθος: | 40*50*16mm |
Γαλβανισμένο μέταλλο κοινό ISO9001 διαδρομής κυλίνδρων συνδετήρων υλικού διαδρομής κυλίνδρων
| Υλικό: | ψυχρής έλασης από χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε-λευκό |
| Μέγεθος: | 60*50*12mm |
Μέγεθος συνήθειας υλικού διαδρομής κυλίνδρων ενώσεων Galvinized για τη βιομηχανική αποθήκευση
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

