Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ industrial pipe racking system shelf ] αγώνας 78 προϊόντα.
πάχος 4000mm 1.7mm αλουμίνιο υποβολής σε ανοδική οξείδωση μήκους γύρω από το σωλήνα
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Υποβολή σε ανοδική οξείδωση |
Σύστημα διαδρομής κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων
| Μάρκα: | DIYA |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Χονδρική διαδρομή κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων |
| Χρώμα ροδών: | μαύροι άσπρος και κίτρινος |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| όνομα: | DY28-03A Ενίσχυση σωλήνων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 580G/M |
HJ-5 Εναρμόδιο σωλήνα μετασχηματισμού Λογιστική Πλατεία αγκώνου Συνδετήρας σωλήνα μέταλλο υλικό Πλατεία σύνδεση
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Έγχρωμοι σωλήνες Lean με επίστρωση PE / Σωλήνες Lean
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία/Εργασιακό πάγκο/Τρολεϊβικό/Σταβείο ροής |
Δόρυβος με PE επίστρωση για βαριά εργασία, ράφι, πάγκο εργασίας, τροχόσπιτο, σωλήνα συναρμολόγησης με σύνδεση
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
Φαρμακείο Εξειδικευμένο Μέγεθος 28mm PE Επιχρισμός Επιχρισμός Lean Pipe Goblin Pipe Lean Kaizen Pipe
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
90° Σταυροδέσμη DYJ28-A06 Adc12 Συνδετήρας σωλήνων Lean Pipe Sandblasting Συνδέσεις σωλήνων Lean Tube
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
ντυμένος ABS αδύνατος σωλήνας PE 28mm για το σύστημα ραφιών
| Μήκος: | 4000mm |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Αδύνατος σωλήνας |
| Υλικό: | PE/ABS ντυμένος αδύνατος σωλήνας χάλυβα |
H2808 Διαμέτρου 28 mm χρωματιστό PE Επικάλυψη καϊζεν χάλυβα αδύνατος σωλήνας για ευέλικτη επιφάνεια συναρμολόγησης
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |

