Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ industrial pipe racking system shelf ] αγώνας 78 προϊόντα.
Το κράμα αλουμινίου Acd 12 αδύνατη επιφάνεια αμμόστρωσης κομματιού συνδετήρων σωλήνων τελειώνει
| Τύπος: | Κομμάτι συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
εξαρτήματα σωλήνων αλουμινίου ανατίναξης οξείδωσης ακρίβειας 28mm
| Τύπος: | Κομμάτι συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Αδύνατος συνδετήρας σωλήνων αργιλίου για τη σύνδεση της ανατίναξης οξείδωσης σωλήνων 28mm
| Τύπος: | Εξωτερικός τύπος 45° συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
αδύνατος συνδετήρας σωλήνων αμμόστρωσης κραμάτων αλουμινίου 43mm
| Τύπος: | Πολυ εξωτερικός τύπος συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Υποβολή σε ανοδική οξείδωση Od28mm Thinckness 1.7mm πλαίσιο αργιλίου αυλακώσεων Τ
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Αντιοξειδωτικό απλό σχέδιο πάγκων εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου δοκιμής/συνελεύσεων
| όνομα: | Πίνακας και εξοπλισμός εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | δοκιμή και πίνακας συνελεύσεων |
| Υλικό: | Προφίλ αλουμινίου |
Το αλουμίνιο αναποδογυρίζει την πλατφόρμα χάλυβα κάρρων τραβήγματος χεριών για την αποθήκη εμπορευμάτων
| Κατασκευή: | Σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Το κάρρο Tote και αναποδογυρίζει το καροτσάκι |
| χέρι που ωθείται: | στο εργαστήριο για τα μέρη εργαλείων |
διάμετρος 28mm πάχους 2.0mm αδύνατος σωλήνας για την εύκαμπτη συνέλευση Worktable
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |

