Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ industrial pipe racking system shelf ] αγώνας 78 προϊόντα.
Τεχνολογικά συστήματα υδραυλικών συστημάτων
| Product name: | Industrial Lean Pipe Racking System |
|---|---|
| Material: | roller track+lean pipe+joints+foot |
| Size: | Customized |
Άσπρο βιομηχανικό ράφι σωλήνων, συστήματα αποθήκευσης σωλήνων εργαστηρίων με τον αδύνατο σωλήνα
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Διάμετρος: | 28mm |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, διαδρομή κυλίνδρων |
Άμμος που ανατινάζει τον αδύνατο συνδετήρα σωλήνων αργιλίου για το σύστημα ραφιών σωλήνων συνελεύσεων
| Τύπος: | Πολυ εξωτερικός τύπος συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Ντυμένος PE FIFO αποθήκευσης ραφιών κίτρινος αδύνατος βασανισμός κυλίνδρων παλετών σωλήνων βαρέων καθηκόντων
| Χρώμα: | κίτρινο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 28mm |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, διαδρομή κυλίνδρων |
Προσαρμοσμένα σωλήνες ESD ABS επικαλυμμένα πλαστικό επικαλυμμένο χάλυβα Lean σωλήνα / σωλήνα για σύστημα ράκα
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
Μονάδα σωλήνων εξωτερικής διαμέτρου 28mm με επίστρωση PE, σχεδιασμός OEM, σύστημα ραφιών Lean Pipe
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Το πλαστικό έντυσε την αδύνατη προσαρμογή ραφιών σωλήνων κοινή για βιομηχανικό
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Model Number: | customersize |
Συνδετήρες σωλήνων μετάλλων αμμόστρωσης/ένωση ραφιών σωλήνων κραμάτων αλουμινίου ADC12
| Τύπος: | Εσωτερικός τύπος 180° ελεύθερων συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Βιομηχανικό σωλήνα Lean Tube 28mm PE Προφίλ Λευκό σωλήνα Lean Pipe/Tube Για σύστημα ράφους σωλήνων Lean Pipe & flow rack
| Σχήμα τμήματος: | Γύρω |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργασιακό τραπέζι/καροτσάκι/κρεμαστήρα ροής |
| Τεχνική: | άνευ ραφής συγκόλληση |
HJ-4 άκαμπτο λαβήμα σωλήνα αγκώνα Σταυροδέκτη εύπλαστο μέταλλο άκαμπτο σωλήνα εξαρτήματα υλικό ράφι σύνδεση
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Σύνδεση: | Κλείδωμα. |

