Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ industrial pipe racking system shelf ] αγώνας 78 προϊόντα.
Ράφι συρόμενων ραφιών αποθήκης Ράγα ροής Πλαστικοί τροχοί Ρολλό διαδρόμου Μεταφορέας Φορτίο 50kg
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2023 |
| κατάσταση: | Νέο |
28mm Lean Tube Fitting Shelf Pipe Rack Συνδέσμευση ελεύθερης εναλλαγής 90 μοίρες
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |
| Τόπος καταγωγής: | NINGBO, ΚΊΝΑ |
Προσαρμοσμένο διαδρομή μήκος επιτραπέζιων πλαστικό κυλίνδρων εργασίας αντιδιαβρωτικό για τη διακόσμηση
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Ζωηρόχρωμη ντυμένη πλαστικό ελαφριά στρογγυλή μορφή σωλήνων χάλυβα για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Παχύ μέγεθος συνήθειας αντίστασης Corrossion σωλήνων χάλυβα τοίχων ντυμένο πλαστικό
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αντιστατική ενωμένη στενά ISO9001 σωλήνων μετάλλων αδύνατη κρύο πιστοποίηση συνδετήρων
| Ενώσεις σωλήνων μετάλλων: | ενώσεις και αντιστατικός αντιοξειδωτικός συνδετήρων |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| πομπή: | Κρύο που ενώνεται στενά |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση τον αδύνατο σωλήνα 4000mm μήκος 1.7mm σχεδιαγράμματος αλουμινίου πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Οξειδωμένος αδύνατος σωλήνας 28mm διάμετρος 1.7mm σχεδιαγράμματος αργιλίου Sandblasted πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Αδύνατος πάγκος εργασίας αλουμινίου σωλήνων αντιστατικός για το βιομηχανικό εργαστήριο
| όνομα: | Πίνακας και εξοπλισμός εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | δοκιμή και πίνακας συνελεύσεων |
| Υλικό: | σχεδιάγραμμα αλουμινίου και αδύνατος σωλήνας |
στρογγυλό αδύναμο σωλήνα
| Σχήμα τμήματος: | Γύρω |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργασιακό τραπέζι/καροτσάκι/κρεμαστήρα ροής |
| Τεχνική: | άνευ ραφής συγκόλληση |

