Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ industrial pipe racking system shelf ] αγώνας 78 προϊόντα.
ABS 28mm εύκαμπτος αδύνατος ντυμένος σωλήνας για τα ράφια συνελεύσεων
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Υλικό διαδρομής κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων 4 μέτρο
| Μάρκα: | DIYA |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Χονδρική διαδρομή κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων |
| Χρώμα ροδών: | μαύροι άσπρος και κίτρινος |
Υψηλής ποιότητας ατσάλινος χάλυβα 28 mm για το τραπέζι εργασίας και για το τραπέζι εργασίας
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
Αδύνατος σωλήνας χάλυβα Weled cold-rolled με το μαύρο χρώμα επιστρώματος ESD PE
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
ISO9001 ζωηρόχρωμη αδύνατη λουρίδα χάλυβα σωλήνων cold-rolled Q195 με το επίστρωμα PE
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Ράγα κυλίνδρων βαρέως τύπου για ράφι εμπορευμάτων, εξάρτημα εξοπλισμού διακίνησης υλικών υψηλής ποιότητας
| Τόπος καταγωγής: | Zhejiang, Κίνα |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2025 |
| Κατάσταση: | Νέο |
Άσπρο χρώματος συρόμενων πορτών υλικό πλαισίων χάλυβα κυλίνδρων γαλβανισμένο ρόδες
| Χρώμα κυλίνδρων: | Άσπρος |
|---|---|
| όνομα: | διαδρομή κυλίνδρων |
| μέταλλο του πλαισίου: | Χάλυβας |
Γύρω από τον ντυμένο pe αδύνατο σωλήνα πάχους 2.0mm τραβηγμένο στο κρύο
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Ευρωπαϊκό τυποποιημένο σχεδιάγραμμα 4040 αλουμινίου σχεδιάγραμμα αργιλίου αυλακώσεων 8020 3030 2040 Β
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
ADC12 κοινός ευθύς αδύνατος συνδετήρας OD 28mm πάχος 1.7mm σωλήνων
| Τύπος: | ευθύς συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |

