Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pipe aluminium lean pipes ] αγώνας 244 προϊόντα.
Προϊόντα σε προσφορά DYJ28-A17 45° Εξωτερική Βάση Αγκαλιάσματος Εξαρτήματα Σωλήνων από Κράμα Αλουμινίου
| Υλικό: | ADC12 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμμοθκία |
Δυνατή δομή αλουμινίου προφίλ σωλήνα για ράκα και σύστημα Karakuri
| Τόπος καταγωγής: | zhejiang Κίνα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 12-15 ημέρες |
| Σχήμα: | Γύρω |
DY28-04A πάχος 1.2MM σωλήνας βιομηχανικό OD 28mm κραμάτων αλουμινίου αδύνατος σωλήνας αλουμινίου
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Σύνθετο ή όχι: | Είναι κράμα |
| Ανεκτικότητα: | ± 1% |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση τον αδύνατο σωλήνα 4000mm μήκος 1.7mm σχεδιαγράμματος αλουμινίου πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
πάχος 4000mm 1.7mm αλουμίνιο υποβολής σε ανοδική οξείδωση μήκους γύρω από το σωλήνα
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Υποβολή σε ανοδική οξείδωση |
ο αδύνατος σωλήνας αλουμινίου σωλήνων διαμέτρων 28MM cold-rolled το πάχος 0,8 - 2.0mm
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Techinc: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Ενισχύστε τον αδύνατο σωλήνα εξώθησης φραγμών σωλήνων με το υλικό 4000mm μήκος αλουμινίου
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Techinc: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
DY Profile Aluminum Lean Pipe Tube OD 28mm Για σύστημα σωλήνων αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Πυροσβεστικό σωλήνα |
|---|---|
| Υλικό: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| μέγεθος: | 28 χιλιοστά |
DY11 βιομηχανικό OD 28mm κυλινδρικός αδύνατος σωλήνας το /Tube αλουμινίου σχεδιαγράμματος για το εργαστήριο
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πάχος: | 1.7mm |
DYJ28-A01 Πολλαπλές αρθρώσεις εξωτερικού τύπου
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |

