Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pipe aluminium lean pipes ] αγώνας 244 προϊόντα.
Υψηλής ποιότητας αλουμινένιο συνδετήρα για σωλήνα 28 mm
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| Ονομα: | DY28-02B Σωλήνα αλουμινίου με συνδυασμό σχήματος Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Ονομα: | DY28-06A Σωλήνες διπλής όψης γενικού κράματος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 750g/m |
Κυλινδρικός σωλήνας σχεδιαγράμματος ESD/αντιστατική σωλήνωση OD 28mm για το εργαστήριο
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Επιφάνεια: | φύσημα τριξιμάτων |
DY28-01A αντιστατικός σωλήνας αλουμινίου γύρω από το σχεδιάγραμμα με την απλή συνέλευση
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Επιφάνεια: | φύσημα τριξιμάτων |
Αδύνατο υλικό αλουμινίου σωλήνων επιφάνειας φυσήματος τριξιμάτων υψηλή ακρίβεια πάχους 1 - 2.0mm
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | αγκίδα |
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ ζωηρόχρωμη αδύνατη διάμετρος 28mm φραγμός σωλήνων πάχος 0,8 - 2.0mm
| Όνομα Προϊόντος: | Αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
Ζωηρόχρωμη αδύνατη ντυμένη PE διάμετρος 28mm σωλήνων φραγμός για τη βιομηχανία ISO 9001 που απαριθμείται
| Όνομα Προϊόντος: | Αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
Ελαφριά αδύνατη επιφάνεια ανατίναξης άμμου συνδετήρων σωλήνων για την παραγωγή αποθηκών εμπορευμάτων
| Τύπος: | Γενικός συνδετήρας Doubel |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | άμμος αμμοβολής |
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ υψηλή μεταβλητότητα σωλήνων αλουμινίου αδύνατη για τη βιομηχανική κατασκευή
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Επιφάνεια: | φύσημα τριξιμάτων |

