Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pipe aluminium lean pipes ] αγώνας 244 προϊόντα.
T - Ράβδος καλωδίων κραμάτων αλουμινίου αυλακιού/αντιστατικός σωλήνας DY43-02A 6063 εργαστηρίων
| Όνομα Προϊόντος: | Ράβδος κραμάτων αλουμινίου τ-αυλακιού |
|---|---|
| Μήκος: | 4m |
| Ενιαίο βάρος προϊόντων: | 1000g/m |
Αδύνατος σωλήνας αλουμινίου αμμόστρωσης για το βιομηχανικό πάγκο εργασίας γραμμών συνελεύσεων
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Κυλινδρική σχεδιαγράμματος ESD σωλήνων επιφάνεια φυσήματος τριξιμάτων αλουμινίου υλική για το εργαστήριο
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Επιφάνεια: | φύσημα τριξιμάτων |
73g αδύνατη ένωση συνδετήρων σωλήνων αργιλίου ακρίβειας για το σύστημα σωλήνων
| Τύπος: | Παράλληλος κάτοχος |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Εξωτερικός πολυ συνδετήρας dyj-A01 συνδετήρων σωλήνων αργιλίου τύπων
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Τεχνικές: | Ρίψη, που σφυρηλατείται |
αδύνατη επεξεργασία επιφάνειας υποβολής σε ανοδική οξείδωση σωλήνων κραμάτων αργιλίου διαμέτρων 28 43mm 750G/M
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 2.3MM |
| Μήκος: | 4000mm |
Αντιστατική αδύνατη χωρητικότητα φορτίων μορφής 1000kg κύκλων σωλήνων για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Βιομηχανικός αδύνατος σωλήνας σχεδιαγράμματος αλουμινίου για το εργαστήριο DY43-01A OD 28MM
| Όνομα Προϊόντος: | Φραγμός καλωδίων κραμάτων αργιλίου βάσεων |
|---|---|
| εφαρμογή: | Βιομηχανικά |
| Χρήση: | Γρήγορος εύκολος σφιγκτήρας επισκευής σωλήνων σωλήνων |
Καροτσακιών αδύνατη σωλήνων συνδετήρων/μετάλλων σωλήνων επιφάνεια ανατίναξης πυροβολισμών ενώσεων ελαφριά
| Τύπος: | Εξωτερικός τύπος 90° συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Ένδυση - που αντιστέκεται στο χρώμα βάσεων σωλήνων μετάλλων φωτεινό για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων σωλήνων
| Διάμετρος: | 28mm |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβας και μέταλλο |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |

