Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pipe aluminium lean pipes ] αγώνας 244 προϊόντα.
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Ονομα: | DY28-06A Σωλήνες διπλής όψης γενικού κράματος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Ονομα: | DY28-04A Σωλήνας Αλουμινίου Μονής Πλευράς |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 590 g/m |
SUS αλουμινίου αδύνατη επιφάνεια φυσήματος τριξιμάτων σχεδιαγράμματος OD 28mm σωλήνων DY28-05A βιομηχανική στρογγυλή
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Επιφάνεια: | φύσημα τριξιμάτων |
4m αδύνατο σωλήνων κράμα αργιλίου κιβωτίων εκβιομηχάνισης μονομερές υλικό
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Αλουμίνιο αποθηκών εμπορευμάτων T4 εκβιομηχάνισης γύρω από το σωλήνα 28mm
| Όνομα προϊόντων: | Νέος αδύνατος σωλήνας κραμάτων αργιλίου εκβιομηχάνισης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | οξείδωση |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
33g διαγώνια σύνδεση τοποθετήσεων σωληνώσεων αλουμινίου του TW αδύνατη
| Τύπος: | ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ ΣΥΝΔΕΤΗΡΑΣ |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Επαγγελματικό πορτοκαλί αδύνατο PE φραγμών ρόλων Colded σωλήνων/ντυμένα ABS πρότυπα του ISO
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Το βιομηχανικό PE έντυσε τον αδύνατο σωλήνα cold-rolled το πάχος ISO9001 0,8 - 2.0mm
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
Η DIYA προμηθεύει υψηλής ποιότητας DYJ28-A16 σύνδεσμο σωλήνων από κράμα αλουμινίου, αξεσουάρ σωλήνων και συνδέσμων τρίτης γενιάς
| Υλικό: | ADC12 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμμοθκία |
DYJ19-A01 Εξωτερικός Ίσιος Σύνδεσμος για Σωλήνες Αλουμινίου Lean Pipe
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |

