Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pipe aluminium lean pipes ] αγώνας 244 προϊόντα.
Άμεση Πώληση από το Εργοστάσιο DYJ28-A15 Σύνδεσμος Σωλήνα από Κράμα Αλουμινίου 90° Εξωτερικός Σύνδεσμος
| Υλικό: | ADC12 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμμοθκία |
Πολλαπλές αρθρώσεις Εξωτερικός συνδετήρας σωλήνων από κράμα αλουμινίου τύπου DYJ28-A01
| Υλικό: | 6065T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Αμμόστρωση |
28mm Στρογγυλό / τετραγωνικό Lean Tube Αλουμινίου Σύνθεσης Lean Pipe Joint Αυτοματοποιημένο Σύστημα Συνδυασμού
| Σχήμα τμήματος: | Γύρω |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | επιχρωμίωση |
| Ανεκτικότητα: | ± 1% |
Κυλινδρικός σωλήνας OD 43mm/αποθήκη εμπορευμάτων κραμάτων αλουμινίου σχεδιαγράμματος που τοποθετεί σε ράφι τον αδύνατο σωλήνα
| Υλικό: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Αμμόστρωση |
| εφαρμογή: | σύστημα βασανισμού για την αποθήκευση |
Οξειδωμένος αδύνατος σωλήνας 28mm διάμετρος 1.7mm σχεδιαγράμματος αργιλίου Sandblasted πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση τον αδύνατο σωλήνα Thinckness 2.3mm/αλουμίνιο γύρω από το φραγμό για τη συγκέντρωση του πάγκου εργασίας
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Πάχος: | 2.3mm |
| Μήκος: | 4000mm |
DYJ28-B01D Πολλαπλές αρθρώσεις εσωτερικού τύπου σωλήνων περιστροφής
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
DYJ28-B01 Συνδετήρας κοινού νέας γενιάς βιομηχανικού προφίλ
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
DYJ28-A01 Νέα γενιά βιομηχανικού προφίλ Lean Pipe Connector που εφαρμόζεται σε εργαστήριο και εργοστάσιο
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
90° Σταυροδέσμη DYJ28-A06 Adc12 Συνδετήρας σωλήνων Lean Pipe Sandblasting Συνδέσεις σωλήνων Lean Tube
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |

