Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pipe aluminium lean pipes ] αγώνας 244 προϊόντα.
Παράλληλη σύνδεση B DYJ28-A12 Σύνδεσμος σωλήνων από κράμα Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Συνδέσεις σωλήνων Lean Tube
| Ονομασία προϊόντος: | Παράλληλη σύνδεση Β DYJ28-A12 Σύνδεσμος σωλήνων από κράμα Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Συ |
|---|---|
| Υλικό: | 6065T6 |
| Χρώμα: | ασημένιο |
Νέα γενιά βιομηχανικών συνδέσμων για αλουμινένιο προφίλ για σωλήνες
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
ΟΔ 19mm Anodizing Aluminium Lean Tube Pipe για το Lean Racking System Γραμμή παραγωγής Καρακούρι
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλό |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
DYJ28-C04 Aluminium Alloy Lean Pipe Connector Outer Type 180 Degree
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Ανωδικοποιητικό σωλήνα αλουμινίου OD19mm για συναρμολόγηση συστήματος ράφους σωλήνων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλό |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Αδύνατος πάγκος εργασίας αλουμινίου σωλήνων αντιστατικός για το βιομηχανικό εργαστήριο
| όνομα: | Πίνακας και εξοπλισμός εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | δοκιμή και πίνακας συνελεύσεων |
| Υλικό: | σχεδιάγραμμα αλουμινίου και αδύνατος σωλήνας |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| όνομα: | DY28-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 300g/m |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| όνομα: | DY28-03A Ενίσχυση σωλήνων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 580G/M |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 400G/M |

